Zvaniet: 6-784-24-76

                                                  2-927-37-82

Higiēnas paletes

"Food grade HDPE" paletes pārtikas tiešai novietošanai vai medicīnas precēm. Ar pilnīgi slēgtu virsmu, viegli tīrāmas. Pieejamas arī H1 pārtikas standarta paletes, izmantošanai temperatūrās no -40°C...+70°C.plastmasas paletes un salokāmās kastes plašā sortimentā


IPS - Innova Packaging Systems NV ir Beļģijas uzņēmums, kurš specializējas liela izmēra plastmasas izstrādājumu ražošanā. Ar apjomu virs 1 miljona palešu gadā, tas ir viens no Eiropas tirgus līderiem. Pašlaik apvienojies ar vācu CABKA vienā holdingā. Attiecīgi varam piedāvāt vēl plašāku plastmasas taras klāstu.


Laiks nomainīt koka paletes pret "ilgspēlējošo" plastmasu!


Gontermann Analytik piedāvā tirgū pašlaik vislabākās IPS Belgium (Cabka) ražotās plastmasas paletes, kuras ir daudzkārt pārākas par koka palešu alternatīvu. Starp citām priekšrocībām var minēt 10 - 15 gadus ilgo kalpošanas laiku, izturību, nemainīgu svaru un formu, vieglāku svaru un higiēniskumu.
Pooling paletes, paredzētas smagākajiem darbiem, ir īpaši drošas, pateicoties zemspiediena izgatavošanas tehnoloģijai. Atšķirībā no koka paletēm - kuras var viegli salūst, pakļaujot preci riskam - IPS/Cabka plastmasas paletes ir:


Vieglas, ergonomiskas un vienkārši lietojamas
IPS Belgium izgatavotās pooling paletes sver vien 18 kg. Saskaņā ar  the EUR-EPAL pallet reference site, koka paletes svars ir aptuveni 20...30 kg, atkarībā no mitruma. Tā kā IPS paletes ir 35% vieglākas nekā koka konkurentes, ar tām ir vieglāk strādāt, samazinot traumu risku un ekonomējot uz degvielas izmaksām pārvadājot.


Higiēniskas
Tā kā paletes ir no plastmasas, kukaiņi tajās nedzīvo. Tādējādi IPS paletes ir ideālas pārtikas un farmācijas nozarēm. Atšķirībā no koka, IPS plastmasas paletēm nav nepieciešama karsēšana vai miglošana. Tās vienkārši vajag nomazgāt, lai atkal izmantotu.


Videi draudzīgas
IPS plastmasas paletes ir 100% pārstrādājamas, tādējādi tās netiek dedzinātas vai izmestas mežā. Ja palete ir sabojāta, tā tiek nosūtīta atpakaļ pārstrādei. Izmantojot vieglākās plastmasas paletes, samazinās degvielas patēriņš, saudzējot mūsu atmosfēru.

Pooling paletes

Paredzētas vissmagākajam darbam. Īpaši izturīga pamatne. Ekspluatācijas laiks vismaz 10 - 15 gadi pie normālas slodzes un biežas rotācijas. Pateicoties pretslīdēšanas loksnēm, ideāli aizvieto koka paletes uzņēmuma iekšējos pārvadājumos. Sērija Endur, 1200 x 800 vai 1200 x 1000 mm. 
Eksporta paletes

Salīdzinoši lētas - faktiski koka paletes cenā. Paredzētas galvenokārt viena virziena sūtījumiem. Ļoti vieglas, izturīgas, stabilas. 300x400, 400x600, 600x800, 800x1200 (eiro standarta), 1000x1200 vai 1200x1200 mm. Cenas no 4 EUR par paleti!Plastmasas kastes un paletes

Konteineri olām

Salokāmi 1/4- un 1/2-paletes izmēra konteineri olām (arī sīpoliem, šampinjoniem, kartupeļiem, melonēm u.c. precēm) no Polymer Logistics. Aizvieto kartona iepakojumu. Būtiski ietaupa pārkraušanas izdevumus veikalos. Uz riteņiem vai bez. Ar speciālu dinamisko grīdu, lai pircējs viegli tiek klāt precei.
Plastmasas kastes

Izturīgas salokāmās kastes ar Twistlock sistēmu. Optimāla ventilācija. Viegli tīrāmas. Izmēri 600 x 400 mm un 400 x 300 mm. Vienā kravas auto ietilpst līdz pat 10'000 kastēm! Ideālas pārtikas ražotājiem, ietaupa laiku un vietu veikalos.
Speciālās paletes

Piedāvājumā arī speciālās paletes alus kegiem, palešu konteineri ar 1400L ietilpību, īpaši atdalītāji BigBag maisiem, puspaletes uz riteņiem, koka palešu transporta paletes Shuttle un citi risinājumi loģistikai un veikaliem. Vairāk info ražotāja mājas lapā http://cabka-ips.com!