Zvaniet: 6-784-24-76

                                                  2-927-37-82

Gontermann Analytik piedāvā iegādāties vai īrēt līdz pat 3500 m2 ražošanas telpu skaistajā Līgatnē, kura atrodas vien 70 km no Rīgas. Īpašums izveidots 70-tajos gados un atrodas uz gandrīz 1 ha zemes. Telpas iespējams pielāgot īrnieku vēlm��m, izveidojot ražotni vai birojus. Unikālā īpašība ir tā, ka šī ir viena no nedaudzajām rūpnieciskajām zonām Gaujas nacionālajā parkā.

Pieejamās telpas:  100 - 3500 m2 (daļa remontētas)
Zemes platība (m²):  8000
Stāvu skaits:  2
Apkure: malka, ogles vai elektrība

Ņemot vērā Īpaši atbalstāmās teritorijas statusu, Jūsu kompānija iegūs šeit Uzņēmumu ienākuma nodokļa atlaidi par iegādātajām iekārtām. Mēs varam Jums palīdzēt šeit īstenot Lauku atbalsta dienesta (LAD) projektus, saņemot līdz pat 70% investīciju atpakaļ no Eiropas struktūrfondiem. Līgatne ir tuvākā vieta Rīgai, kur šādi projekti ir iespējami.

Lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni 6784-2476 vai e-pastu info@gontermann.lv!


Eiropas Savienības finansējums, ko piedāvā ES fondi, ir nozīmīgs atbalsts daudzu biznesa projektu īstenošanā. Taču, lai saņemtu šo finansējumu, nepieciešams rūpīgi un nosacījumiem atbilstoši izstrādāts biznesa projekts, kā arī atbilstoša atrašanās vieta.


Uzņēmuma projektu pieteikumu izstrādes konsultantiem ir daudzu gadu sekmīga pieredze darbā ar Eiropas Savienības pirmsstrukturālo fondu, struktūrfondu un biznesa attīstības projektu izstrādi. Mēs palīdzēsim sagatavot kvalitatīvu aprakstošo un finanšu sadaļu izstrādi atbilstoši klienta vēlmēm un projekta pieteikumu izvērtējošo institūciju prasībām. Mūsu pieredze liecina, ka īpaši augstā kvalitātē jāsagatavo biznesa plāna tirgus analīzes sadaļa. Mūsu profesionāļu palīdzība būs neatsverama.


Lai iepazītos ar Līgatnes ceha telpu atbilstību Jūsu projekta vajadzībām, aicinām sazināties ar mums pa tālruni jau šodien!

zemas izmaksas

Nelieli ekspluatācijas izdevumi, salīdzinot ar Rīgu. Telpu apdrošināšana 150 EUR gadā, NĪ nodoklis ap 1000 EUR gadā. Pieejams vietējais darbaspēks.

Telpas ražošanai netālu no rīgas