Gontermann Analytik, Ltd.
Tehnoloģiju piegādātājs kopš 1999.gada
Pasaulē labākās plastmasas paletes

Gontermann Analytik piedāvā tirgū pašlaik vislabākās IPS Belgium (Cabka) ražotās plastmasas pooling paletes, kuras ir daudzkārt pārākas par koka palešu alternatīvu. Starp citām priekšrocībām var minēt 10 gadus ilgo kalpošanas laiku, izturību, nemainīgu svaru un formu, vieglāku svaru un higiēniskumu.

Šīs tiešām ir izturīgākās paletes, paredzētas smagākajiem darbiem. Pooling paletes ir īpaši drošas, pateicoties zemspiediena izgatavošanas tehnoloģijai. Atšķirībā no koka paletēm - kuras var viegli salūst, pakļaujot preci riskam - IPS plastmasas palets ir:

Vieglas, ergonomiskas un vienkārši lietojamas
IPS Belgium izgatavotās pooling paletes sver vien 18 kg. Saskaņā ar  the EUR-EPAL pallet reference site, koka paletes svars ir aptuveni 20...30 kg, atkarībā no mitruma. Tā kā IPS paletes ir 35% vieglākas nekā koka konkurentes, ar tām ir vieglāk strādāt, samazinot traumu risku un ekonomējot uz degvielas izmaksām pārvadājot.

Higiēniskas
Tā kā peletes ir plastmasas, kukaiņi tajās nedzīvo. Tādējādi IPS paletes ir ideālas pārtikas un farmācijas nozarēm. Atšķirībā no koka, IPS plastmasas paletēm nav nepieciešama karsēšana vai miglošana. Tās vienkārši vajag nomazgāt, lai atkal izmantotu.

Videi draudzīgas
IPS plastmasas paletes ir 100% pārstrādājamas, tādējādi tās netiek dedzinātas vai izmestas mežā. Ja palete ir sabojāta, tā tiek nosūtīta atpakaļ pārstrādei. Izmantojot vieglākās plastmasas paletes, samazinās degvielas patēriņš, saudzējot mūsu atmosfēru.

© 2013 Gontermann Analytik Ltd.

Size: 1200 x 800 x 155 mm

Weight: 18 kg only
Static load: 4000 kg
Dynamice load: 2000 kg
Rack load: 1000 kg
Material: PP
Temperature range:
-20C...+50C
4 unique anti-slips:
the goods will never fall down!
Colour: black. Runners: 3. Deck: perforated. Conductive, antistatic, fire-retardant.
RFID: hidden
IPS - Innova Packaging Systems NV ir Beļģijas uzņēmums, kurš specializējas liela izmēra plastmasas izstrādājumu ražošanā. Ar apjomu virs 1 miljona palešu gadā, tas ir viens no Eiropas tirgus līderiem. Pašlaik apvienojies ar vācu CABKA vienā holdingā. Attiecīgi varam piedāvāt vēl plašāku palešu klāstu!

Produkcijas sortimentā iekļautas:

  • Higiēniskās paletes
"Food grade HDPE" paletes pārtikas tiešai novietošanai vai medicīnas precēm. Pilnīgi slēgtas vai citādi viegli tīrāmas.

  • Pool paletes
Paredzētas vissmagākajam darbam. Īpaši izturīgas, kalpos vismaz 10 gadus pie normālas slodzes. Pateicoties pretslīdēšanas loksnēm, ideāli aizvieto koka paletes uzņēmuma iekšējos pārvadājumos.

  • Universālās paletes
Ideal for any job because of their light weight and ease of use. They are excellent value for money, very user friendly and utterly reliable.

  • Eksporta paletes
Ideāli paredzētas vienvirziena sūtījumiem. Ļoti vieglas, izturīgas, stabilas. Cenas no 4 EUR par paleti!

  • Speciālās paletes
Special pallets are exceptional performers and distinguish themselves in one or more unique applications.

Vairāk info: http://www.ips-belgium.com! Lai nosūtītu mums pieprasījumu īpašajām cenām, spiediet šeit.